BUHAR STERİLİZÖRLERİ

Buhar Sterilizörleri / Biberon & Mama Isıtıcıları

Yenidoğan bebeklerin bakım ve beslenmesinde hijyen onların sağlığı için çok önemlidir. Bu nedenle ilk yıl her kullanımdan önce biberonlar, biberon emzikleri, yalancı emzikler gibi beslenme ve bakım ürünlerinin steri edilmelerini öneririz. Bebekleri zararlı mikrop ve bakterilerden korumanın en iyi ve hızlı yolu ise buharlı sterilizasyon yöntemidir. En son teknolojiyle üretilmiş olan Mamajoo buhar sterilizörleri ebeveynlere kullanım kolaylığı sağlarken, bebeklerin sağlığı için de en etkili sterilizasyonu sağlar. Kurutma, mama – gıda- süt ısıtma gibi fonksiyonları da bulunan Mamajoo sterilizörleri sürekli yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile zararlı bakterilerin hızlı ve tamamen yok edilmelerini sağlar. 

5 İŞLEVLİ KURUTMA ÖZELLİKLİ DİJİTAL BUHAR STERİLİZÖRÜ & MAMA ISITICISI
Sterilizasyon, kurutma, buharda pişirme, gıda ısıtma ve süt ısıtma gibi 5 farklı işlevi bulunan bu Mamajoo sterilizörü, bebeğinizin sağlığı için gereken hijyeni en iyi şekilde sağlar ve farklı ihtiyaçlara tek ürünle pratik bir çözüm sunar. Ergonomik, ayrılabilir tasarımı ve kompakt gövdesiyle hem evde hem de yolculuklarda kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar.5 İşlevli Kurutma Özellikli Dijital Buhar Sterilizörü & Mama Isıtıcısı


Mamajoo 5 İşlevli Kurutmalı Dijital Buhar Sterilizörü & Mama Isıtıcısı 6 dar ağızlı biberon (örn: Tombik) veya 5 geniş ağızlı biberon (örn: Mamajoo) alma kapasitesine sahiptir. Biberonlar gibi daha büyük ürünler ve emzik gibi daha küçük beslenme aksesuarlarının konulabilmesi için iki ayrı raf tasarlanmıştır. Üst rafa biberon emziği ve yalancı emzikler gibi küçük parçalar, alt rafa ise biberonlar yerleştirilerek steril edilebilirler. Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi sayesinde tam otomatiktir ve işlemler ile işaretler ısıtıcı tabandaki LCD ekrandan kolaylıkla izlenir. Sterilizasyon işlemi bittiğinde (yaklaşık 9 dakika sonra) otomatik olarak kurutma işlemine (30 dk veya 60 dk seçenekli) geçer. Kurutma işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve otomatik olarak kapanır. Beslenme ürün ve aksesuarları steril edilmeden önce mutlaka yıkanıp durulanmalıdır.

ELEKTRİKLİ BUHAR STERİLİZÖRÜ
Gelişmiş akıllı mikroişlemci kontrol teknolojisi ile otomatik kontrollü olan Mamajoo Elektrikli Buhar Sterilizörü sürekli yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen yok edilmelerini sağlar. Sadece 9 dakikada 6 dar ağızlı biberonu (örn: Tombik) veya 5 geniş ağızlı biberonu (örn: Mamajoo) steril eder. Biberonlar gibi daha büyük ürünler ve emzik gibi daha küçük beslenme aksesuarlarının konulabilmesi için iki ayrı raf tasarlanmıştır. Üst rafa biberon emziği ve yalancı emzikler gibi küçük parçalar, alt rafa ise biberonlar yerleştirilerek steril edilebilirler. “Açma / Kapama’’ konumları için ışıklı göstergesi bulunan bu ürün sterilizasyon bittiğinde otomatik olarak kapanır. Beslenme ürün ve aksesuarları steril edilmeden önce mutlaka yıkanıp durulanmalıdır.

Elektrikli Buhar Sterilizörü


MİKRODALGA STERİLİZÖRÜ
Mamajoo Mikrodalga Sterilizörü ile bebek beslenme ürünleri 5 dakikada (800W) kolaylıkla hızlı bir şekilde steril edilebilir ve mükemmel bir hijyen sağlanabilir.  Pek çok mikrodalga fırına uygun olan bu ürünün içinde biberonlar ve daha küçük ürünler için farklı raflar bulunur. Hafif ve kompakt yapısı ile evde kullanımı kolay, ev dışında kullanım için ise taşınması kolaydır. Ürünün kapağı açılmadığı sürece içindekiler 12 saate kadar steril kalacağından bebeğinizi beslemek istediğiniz her an ürünleriniz steril olarak elinizin altında olacaktır. Beslenme ürün ve aksesuarları steril edilmeden önce mutlaka yıkanıp durulanmalıdır


Mikrodalga Sterilizörü

 

Güç (W)

Sterilizasyon Süresi

1000-1100 W

4 dk

850-1100 W

5 dk

800-950 W

5 dk

500-800 W

8 dk

500-750 W

7 dk

 

 

   

ORTODONTİK EMZİKLER

 

Biberonlar

Biberon Emzikleri
Eğitici Biberon Kulpları
Biberon Kapatma Halkaları

Göğüs Pompaları

Anne Sütü & Mama Saklama Kapları
Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti
Tek kullanımlık Göğüs Pedleri


Buhar Sterilizörleri

Biberon & Mama Isıtıcıları