BİBERON & MAMA ISITICILARI

Buhar Sterilizörleri / Biberon & Mama Isıtıcıları

Sağılmış anne sütü, mamalar, sütlü içecekler gibi bebek gıdalarını güvenle ve hızlıca ısıtmak gerektiğinde Mamajoo Biberon ve Mama Isıtıcıları annelerin en büyük yardımcısıdır.

Bebeklerin istenildiği anda beslenebilmesinde kullanılacak Mamajoo Biberonu veya Mamajoo Anne Sütü / Mama Saklama Kabı ile aksesuarlarını steril edebilmeniz için aynı zamanda sterilizasyon da yapabilecek şekilde tasarlanan Mamajoo biberon ve mama ısıtıcıları anneler için en ideal çözümdür. Kompakt tasarımlarının yanı sıra Mamajoo Biberon ve Mama Isıtıcıları hızlı ve çok fonksiyonludur.


3 İŞLEVLİ DİJİTAL LCD MAMA ISITICI & BUHAR STERİLİZÖRÜ
3’ü 1 arada! Biberon Isıtıcı, Mama Isıtıcı ve Sterilizör…

Bu mama ısıtıcı bebeğinizin sevdiği gıdaların ısısını süt veya mama oluşuna göre uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olur. Mamajoo 3 İşlevli Dijital LCD Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizörü ile anneler sağdıkları sütlerini ve bebek gıdalarını ısıtabilecekleri gibi ayrıca biberonunu da kolayca steril edebilirler.

Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi ile tam otomatiktir ve işlem ile işaretler üründeki LCD ekrandan kolaylıkla izlenir. Isıtıcının içindeki suyun ısısı su veya süt ısıtma işlemi sırasında hızla 35°C’ye, mama ısıtma işlemi sırasında ise hızla 65°C’ye ulaşır. Ancak bebek gıdalarının homojen olarak ve içindeki besin değerlerini kaybetmeden ısınması için hızlı ısınmaması gerekir. Bu nedenle su veya süt ısıtma hedef sıcaklığı olan 40°C ve mama ısıtma hedef sıcaklığı olan 70°C’ye daha uzun sürede kademeli olarak ulaşır. Isıtma işlemi bittiğinde bir alarm verir ve ısı otomatik olarak sabitlenir.

Buharlı sterilizör konumunda ise ısı 100°C’ye geldiğinde sterilizasyon işlemi başlar ve LCD ekran suyun derecesini gösterir. İşlem bittiğinde bir alarm sesi duyulur ve ürün otomatik olarak kapanır.

Beslenme ürün ve aksesuarları steril edilmeden önce mutlaka yıkanıp durulanmalıdır.

3 İşlevli
Dijital LCD Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizörü

 

DİJİTAL MAMA ISITICI & BUHAR STERİLİZÖRÜ
Mamajoo Dijital Biberon/Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizörü ile bebeğinizin sütünü veya mamalarını ısıtabileceğiniz gibi ayrıca biberonunu da hızlı bir şekilde steril edebilirsiniz. Bebek gıdalarına uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olan bu üründe ısıtma ve sterilizasyon işlemlerini seçmek için ışıklı gösterge bulunur. İçindeki buharın dışarı çıkmasını engelleyen kapağı sayesinde çok yoğun mama veya gıdaları bile kolayca ve eşit şekilde ısıtmanızı sağlar.

Bebeklerin gıdalarının ısısını süt veya mama oluşuna göre uygun ısıda hazırlamaya yardımcı olan bu üründe işlemleri takip için dijital ışıklı gösterge bulunur. Ürünün içindeki buharın dışarı çıkmasını engelleyen kapağı sayesinde yoğun mama veya gıdaları bile kolayca ve eşit şekilde ısıtmanızı sağlar. Kapak aynı zamanda sterilizasyon işlemi sırasında da buharı izole eder. Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi ile tam otomatiktir ve işlem işaretleri üründeki dijital göstergeden seçilir.

Mama veya sütü ısıtma işlemleri sırasında ilgili gösterge ışığı yanıp söner, yeterli ısıya geldiğinde de gösterge ışığı kırmızıya döner ve ısı otomatik olarak sabitlenir. Buharlı sterilizör konumunda ise işlem bittiğinde ürün otomatik olarak kapanır.

Buharlı sterilizör konumunda ise işlem bittiğinde gösterge ışığı kırmızıya döner ve ürün otomatik olarak kapanır.

Beslenme ürün ve aksesuarları steril edilmeden önce mutlaka yıkanıp durulanmalıdır.

Dijital Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizörü

 

   


ORTODONTİK EMZİKLER

 

Biberonlar
Biberon Emzikleri

AKSESUARLAR
Eğitici Biberon Kulpları
Biberon Kapatma Halkaları
Silikon Diş Kaşıyıcılar
Emzik Saklama KutusuGöğüs Pompaları
Anne Sütü & Mama Saklama Kapları
Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti
Tek kullanımlık Göğüs Pedi


Buhar Sterilizörleri
Biberon & Mama Isıtıcıları