MAMAJOO BİBERONLARI HAKKINDA


Biberonlar / Biberon Emzikleri

BİBERONLAR

 • %100 güvenli Mamajoo biberonları ve biberon emzikleri Bisfenol-A içermez.
 • Beslenirken hava yutan bebeklerde gaz sancısı (kolik) oluşur.  Anti-kolik valf sistemi bulunan biberonlarda hava yutma riski en aza iner. Mamajoo biberon emziklerinin eteklerinde bebek koliği riskini en aza indirmek için bebeğin beslenirken hava yutmasını engellemeye yardımcı hava kanalları bulunur. Bu hava kanalları bebeğiniz Mamajoo biberonları ve biberon emzikleri ile beslenirken havanın içerde kalmasını ve süt ile yer değiştirerek sürekli sıvı akışını sağlar.
 • Mamajoo biberonlarının geniş ağzı doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırır, geniş tabanı dengeli durmasını sağlar ve kolay devrilmeyi önler.
 • Mamajoo biberonlarının ergonomik kavrama kavisleri bebeklerin öğrenme gelişimini destekler ve hem anne hem de bebek tarafından rahatça tutulur.
 • Şeffaf, kokusuz ve tatsız Mamajoo silikon biberon emzikleri bebeğin doğal emme hareketini desteklemek üzere anne göğsüne en benzer formda tasarlanmıştır. Böylece günümüz annelerinin emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirme ihtiyacı sorunsuzca karşılanır.
 • Mamajoo Biberon emziğinin yumuşak ucu ve esnek helezonları bebeğe anne memesine mümkün olan en yakın hissi vermek üzere özellikle tasarlanmıştır.
 • Biberon emziği için biberon kapağında tasarlanan özel bölüm kullanılmadığında ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar.
 • Büyüyen bebeğin gelişimine ve ihtiyaçlarına uygun sıvı akışını sağlayan dört farklı biberon emziği seçeneği bulunur.
 • Japon Test Laboratuarı'nda ısıya ve darbelere karşı dünyanın en yüksek dayanıklılık testlerinden geçen Mamajoo biberonlarının son derece sağlam olduğu, aldığı benzersiz yüksek sonuçlarla da kanıtlanmıştır.
 • Mamajoo biberonlarının üzerinde bulunan ölçek işaretleri sayesinde bebeğinizin ne kadar beslendiğinden emin olursunuz.


  Son derece güvenilir ve sağlıklı Mamajoo Biberonlar, hem ergonomik tasarımları hem de anti-kolik valf sistemli biberon emzikleri ile bebeğiniz için emzirmeden sonraki en ideal beslenme ürünleridir.


  Bisfenol-A içermeyen, son derece güvenilir ve sağlıklı Mamajoo Biberon ve Biberon Emziği
  hem ergonomik tasarımları hem de anti-kolik valf sistemi ile bebeğiniz için emzirmeden
  sonraki en ideal beslenme ürünüdür.


250 ml büyük ve 150 ml küçük olarak 2 farklı boyda bulunan MAMAJOO Biberonları ile anti-kolik valf sistemli MAMAJOO Biberon Emzikleri hem Türkiye'de hem de dünyanın pek çok ülkesinde patentlidir.

En son teknolojinin kullanıldığı üretim tesislerimizde Avrupa Birliği Standartlarına gıdaya uygun üretilen Mamajoo PES biberonları PAGEV* tarafından 2012 yılı ‘’Ürün ve Tasarım’’ ödülüne layık bulunmuştur.

*PAGEV – Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı

 

PES Biberonlar PP Biberonlar
1x150 ml. Küçük Biberon

1X250 ml. Büyük Biberon
   
1x150 ml. Küçük Biberon
1X250 ml. Büyük Biberon
   
2X150 ml.Küçük Biberon

2X250 ml. Büyük Biberon

 
2X150 ml.Küçük Biberon
 
2X250 ml. Büyük Biberon
 

 

 

   


ORTODONTİK EMZİKLER

 

Biberonlar
Biberon Emzikleri

AKSESUARLAR
Eğitici Biberon Kulpları
Biberon Kapatma Halkaları
Silikon Diş Kaşıyıcılar
Emzik Saklama KutusuGöğüs Pompaları
Anne Sütü & Mama Saklama Kapları
Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti
Tek kullanımlık Göğüs Pedi


Buhar Sterilizörleri
Biberon & Mama Isıtıcıları