GÖĞÜS POMPALARI

Göğüs Pompaları / Anne Sütü & Mama Saklama Kapları

Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti / Elegant Ultra Göğüs PediAnne sütünün benzersiz faydalarını ve bebek beslenmesindeki önemini hepimiz biliyoruz. Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı bebeğin ilk yılında 6. ayına kadar sadece anne sütü, daha sonra ise katı gıdalarla desteklenen anne sütü ile beslenmesini önermektedirler.

Günümüz anneleri, emzirmeyi iş hayatları veya sosyal katılımları gibi diğer sorumlulukları ile birleştirmek zorunda kalmaktalar. Bu durum da anneler emzirmek için bebeklerinin yanında olamadıkları zamanlarda da bebeklerini anne sütü ile besleyebilmeyi veya bazen diğer aile bireylerinin de bebeğin beslenmesinde katkılarının olmasını istemektedirler. Bu nedenle, konforlu ve iyi işlev gören bir göğüs pompası günümüz annelerinin bebek beslenmesinde en büyük yardımcısıdır.

Mamajoo olarak 19 yıllık tecrübemizle hem manuel hem de elektrikli göğüs pompası modellerimizi annelerin tüm isteklerini en iyi derecede karşılamak üzere ürettik. Mamajoo Göğüs Pompaları ile sütünüzü konforla sağabilir, başka bir biberona aktarmaya gerek kalmadan hemen bebeğinizi besleyebilir veya buzdolabında ya da dondurucuda saklayabilirsiniz. Böylece anneler yanlarında olamadıklarında da bebekler anne sütünün benzersiz faydalarından yararlanmaya devam edebilirler.

Her kullanımdan sonra pompanızı ve parçalarını steril etmek için Mamajoo sterilizörlerinden birini güvenle tercih edebilirsiniz.

ÇEKİM AYARLI ELEKTRİKLİ GÖĞÜS POMPASI
Mamajoo Çekim Ayarlı Elektrikli Göğüs Pompası hızlı ve zahmetsiz süt sağımı için maksimum konfor, kullanım kolaylığı, uygun çekim gücü sağlar. Bir hastane göğüs pompası kadar güçlü olmasına rağmen aynı zamanda son derece sessiz ve kolaylıkla taşınabilir olup, gerektiğinde pille de çalışan bu pompada bulunan yumuşak konfor başlığı ürünü göğsünüzde neredeyse .bebeğin emişi gibi nazik, doğal ve rahat hissettirir. Ayrıca ihtiyacınız olan sağma ritmi kontrolü 5 seçenek olarak parmak ucunuzdadır ve çekim gücünü değiştirmek için pompayı göğsünüzden hareket ettirmenize gerek yoktur. Mamajoo Çekim Ayarlı Elektrikli Göğüs Pompası başlangıçta silikon konfor başlığı ile göğüste 90 sn hafif bir masajla başlar, sonrasında süt sağma konumuna geçer ve 28 dakika çalıştıktan sonra da otomatik olarak kapanır. Süt sağımı sırasında kendinize uygun en rahat hız ve ritim için +/- düğmelerine basarak kolayca seçim yapabilirsiniz..

Çekim Ayarlı Elektrikli Göğüs Pompası

 

ÇEKİM AYARLI MANUEL GÖĞÜS POMPASI
Mamajoo Çekim Ayarlı Manuel Göğüs Pompası, Bisfenol-A içermeyen PP hammaddesinden üretilmiştir. Konforlu çekiş gücü, ergonomik tasarımı, kolay kurulumu ve kullanımı ile süt sağımının en pratik çözümüdür. Motor veya pillere ihtiyaç duymadan hızlı, nazik ve sessiz bir şekilde çalışır. Silikon diyaframı sayesinde sütü göğüsten çekecek bir vakum etkisi yaratır ve tam bir çekiş sağlar. Çekiş gücü pompa gövdesindeki çekim ayar düğmesi ile ayarlanabilir ve isteğe bağlı olarak arttırılıp azaltılabilinir.Mamajoo Çekim Ayarlı Göğüs Pompası evde, işyerinde veya seyahat sırasında biberona dönüşebilen anne sütü saklama kabına sağım yapabilme ve başka bir biberona boşaltma gereği duymaksızın bebekleri besleyebilme kolaylığı sunar. Böylece anneler bebeklerini emziremediği zamanlarda da bebeklerine anne sütü verebilir ve çok daha uzun süre anne sütü ile beslemeye devam edebilirler.Çekim Ayarlı Manuel Göğüs Pompası

 

 

   


ORTODONTİK EMZİKLER

 

Biberonlar
Biberon Emzikleri

AKSESUARLAR
Eğitici Biberon Kulpları
Biberon Kapatma Halkaları
Silikon Diş Kaşıyıcılar
Emzik Saklama KutusuGöğüs Pompaları
Anne Sütü & Mama Saklama Kapları
Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti
Tek kullanımlık Göğüs Pedi


Buhar Sterilizörleri
Biberon & Mama Isıtıcıları