ORTODONTİK EMZİKLER

 

Biberonlar
Biberon Emzikleri

AKSESUARLAR
Eğitici Biberon Kulpları
Biberon Kapatma Halkaları
Silikon Diş Kaşıyıcılar
Emzik Saklama KutusuGöğüs Pompaları
Anne Sütü & Mama Saklama Kapları
Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti
Tek kullanımlık Göğüs Pedi


Buhar Sterilizörleri
Biberon & Mama Isıtıcıları

Sizin ve bebeğinizin beslenme ile ilgili ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmış sağlıklı ve güvenli Mamajoo ürün ailesine hoş geldiniz.

Bebek sektöründeki 19 yıllık tecrübemizle, bir bebek bekliyor olmanın heyecanını anlıyor, minik bebeğinizi sağlıklı ve güvenle büyütmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Dünyanın hızla değiştiği günümüzde, bu değişiklikler ve ihtiyaçlar nedeniyle anne ve babaların doğru kararlar verip doğru tercihler yapmaları gerekiyor.

Türk bebek bakım gereçleri sektörünün yenilikçi ve lider şirketi Grup Baby, anne ve babaları dinleyip, ihtiyaçlarını anlamaya çalışarak her zaman onların yanında olmuştur. Türkiye’nin ilk Bisfenol A içermeyen (%0 BPA) PES biberonu ile anti-kolik valf sistemli  biberon emziği başta olmak üzere yüksek kaliteli pek çok bebek beslenme ve bakım ürününü üreterek bu alanda büyük ve önemli bir boşluğu dolduruyoruz.

Gerek bir bebek bekliyor, gerekse de bebeğinize kavuşmuş olun; sağlıklı bir bebek büyütmek için tam aradığınız beslenme ve bakım ürünlerini Mamajoo ürünleri arasında bulacağınızdan eminiz.

 

Daha fazla bilgi edinmek için videolarımızı izleyebilirsiniz;
Mamajoo tanıtım video Çekim Ayarlı Elektrikli Göğüs Pompası tanıtım video